Cez prekážky ku hviezdam? CHALLENGE ACCEPTED!

Drahí naši podporovatelia,

vďaka Vám za vašu štedrosť, že veľkoryso podporujete šírenie kultúry života. Vyzbieralo sa už cez 7100 eur na bilbordy. Prvé bilbordy 4life sme už aj dostali v Bratislave do ulíc: Lafrankóni, Vrakuňa, Ružinov

Vybavili sme aj reklamu na obrazovkách vo vestibule a jedálni internátov Mlynskej doline.

V procese vybavovania je prenájom reklamných plôch v Martine, Ružomberku, Nitre, Košiciach a Banskej Bystrici. Postupne nachádzame ochotných ľudí a firmy skrz celé Slovensko. Neustále pracujeme aj na našej webovej stránke 4life.sk, tiež na vybavení fecebook-ovej reklamy, ktorá bude už čoskoro. 

Ako ste si iste všimli Fáza I a II sú už vyzbierané a teraz pracujeme na ich dokončení. Fáza III, teda 30 bilbordov pred školy a intráky tiež už pripravujeme. Momentálne máme prostriedky na 17 BB pred školy. Prosím, dajte vedieť vaším známym nech si aj oni adoptujú bilbord a podporia túto kampaň.

Projekt nadobúda postupne na ohromných rozmeroch. Priamoúmerne vašej podpore sa šíri myšlienka konkrétnej pomoci.  Zaslúži si to OBROVSKÉ ĎAKUJEME! Už čoskoro aj v podobe darčekov, ktoré pre vás pripravujeme.

So srdečným pozdravom a s velkým objatím za tím 4Life,

Lucia Labašová

 

O stránke:

  • Platobné operácie sú realizované zabezpečeným systémom Slovenskej sporiteľne.
  • Online projektovú stránku Za kresťanské Slovensko pripravil Inštitút Leva XIII.
  • Za obsah a prevedenie jednotlivých projektov zodpovedajú ich organizátori.

Napíšte nám email

Sledujte nás na Facebooku