Leto v plnom prúde a my sme tu opäť :)

Milí podporovatelia,
 
opäť Vám prinášame najčerstvejšie informácie z dielne tímu Forilife mission. Okrem toho, že sa naše rady rozšírili o ďalších promovaných bakalárov, magistrov a inžinierov, totiž stále usilovne pracujeme na našom spoločnom diele, ktoré ste sa rozhodli podporiť.
Keďže si vážime Vašu dôveru, snažíme sa Vaše investície využiť čo najefektívnejšie. Práve z tohto dôvodu sme sa rozhodli platenú reklamu na Facebooku nahradiť platenou reklamou na Googli. Takto nie je nutný copywriter ani grafik, a tak môžeme ušetrené financie využiť na naozaj efektívnu a dlhodobejšiu reklamu. Google reklama v praxi to znamená, že ak žena do vyhľadávača zadá kľúčové slová, aby vyhľadala informácie, ako sa vysporiadať so svojím neželaným tehotenstvom, vyhodí sa jej odkaz na stránku 4life.sk, kde nájde všetky potrebné informácie od rizík a dôsledkov potratu, cez možnosti riešenia neželaného tehotenstva, informácie o možnostiach štúdia a financií, až po organizácie konkrétnej pomoci tehotným ženám. Cieľovú skupinu teda zasiahneme oveľa viac, ako na facebooku. 
 
Tiež Vám s veľkou radosťou oznamujeme, že na Slovensku pribudol ďalší billboard, tento krát priamo oproti nemocnici v Banskej Bystrici.
Ďakujeme.
 
 
Onedlho sa v rámci darčekov môžete tešiť aj na našu spoločnú fotku s billboardom na Lafranconi v Bratislave. Fotky sú už nafotené, a my sa s Vami delíme o túto milú momentku.
 
 
S pozdravom, za tím 4life, 
 
Dominika Paláková

 

O stránke:

  • Platobné operácie sú realizované zabezpečeným systémom Slovenskej sporiteľne.
  • Online projektovú stránku Za kresťanské Slovensko pripravil Inštitút Leva XIII.
  • Za obsah a prevedenie jednotlivých projektov zodpovedajú ich organizátori.

Napíšte nám email

Sledujte nás na Facebooku