Už iba krok ku hviezdam

1. FÁZA - Osveta cez internet

Dnes mladí trávia veľa času práve na sociálnych sieťach. Prvý stupeň nášho projektu je teda vytvoriť a zaplatiť reklamu na Facebooku. Prostredníctvom tejto reklamy chceme osloviť mladé ženy a zároveň rozšíriť povedomie o konkrétnej pomoci aj v okolí týchto žien, aby sa informácie mohli dostať aj k tým, ktoré na sociálnych sieťach nie sú. Zachraňovať životy sa dá aj cez internet. Za 2000 eur dostaneme k mladým dievčatám a ženám na Facebooku posolstvo nádeje, že vo svojej ťažkej situácii nie sú samé.
V rámci tejto osvety pripravujeme fanpage, ktorej spustenie je naplánované na koniec júna 2016. Táto fanpage má pripraviť „živnú pôdu“ pre následnú platenú reklamu.
Keďže náš tím tvoria mladí ľudia z rôznych kútov Slovenska, počas letných prázdnin je pre tím náročnejšie fungovať naplno, ako je to počas semestra. Z tohto dôvodu bude oficiálna platená fb reklama spustená koncom septembra 2016.
Aktuálne funguje stránka 4life.sk. Tu na jednom mieste tehotné ženy nájdu všetky potrebné informácie, ktoré by ich v ich situácii mohli zaujímať: od rizík a dôsledkov potratu, cez možnosti riešenia neželaného tehotenstva, informácie o možnostiach štúdia a financií, až po organizácie konkrétnej pomoci tehotným ženám. Pre obsahovú aj dizajnovú aktualizáciu webu hľadáme copywritera a grafika, ktorí sa o túto stránku budú starať.

ZBIERANÁ SUMA (STUPEŇ 1): 2000 eur - HOTOVO

 

2. FÁZA - Billboardy pre 5 univerzít na Slovensku

RUŽOMBEROK

Billboard sa tu nachádza pred pedagogickou fakultou Katolíckej Univerzity. Blízko je tiež obchodný dom TESCO a futbalový štadión. Táto reklamná plocha je prenajatá na mesiace máj-jún 2016

 

KOŠICE

V tomto meste sa náš billboard nachádza na Trolejbusovej ul. II. Je v blízkosti obchodných domov NAY, JYSK, KIK, TESCO a Baumax. Takisto aj táto plocha je prenajatá na mesiace máj-jún 2016.

 

NITRA

Vďaka Vašej štedrosti môžete billboard vidieť aj v tomto meste, a to pri prejazde sídliskom Klokočina, na Hviezdoslavovej ulici II. Reklamná plocha je, rovnako ako v predošlých mestách, prenajatá na mesiace máj-jún 2016.

 

BANSKÁ BYSTRICA

Na letné mesiace júl a august 2016 je rezervovaný billboard pred nemocnicnou v Banskej Bystrici. Keďže sú to práve nemocnice, kde neraz končia zúfalé matky a životy ich nenarodených detí, veríme, že tento billboard nájde aj tu svoje opodstatnené miesto. Navyše táto plocha je pre cieľovú skupinu aktuálna aj v letných mesiacoch, kým pri univerzitách má najväčší význam počas semestra.

MARTIN

Plocha oproti vysokoškolskému internátu medikov zajednaná na mesiace september-október 2016.

ZBIERANÁ SUMA (STUPEŇ 1+2)
 2000 + 2016 = 4016 eur - HOTOVO

 

3. FÁZA - 30 BB v 30tich Slovenských mestách

Táto fáza práve prebieha, zbierka ešte nie je ukončená. Náš tím však už teraz pilne pracuje na realizácii tejto fázy a na maximálnom naplnení dôvery, ktorú ste do nás vložili Vy, naši podporovatelia.
Jeden billboard už stojí v Leviciach - v najpotratovejšom kraji na Slovensku, a to priamo pred vstupom do nemocnice Mediklinik, kde prekvitá neslávne známa „potratová turistika“.

 V Levickom kraji už Fórum života dlhodobo pôsobí formou osvety a vzdelávania a momentálne navyše rozbieha kontaktné miesto konkrétnej pomoci. Takisto v blízkosti Medikliniku. Čoskoro podáme bližšie info a aj rozvoj tohto konkrétneho miesta bude možné podporiť.

V mestách ŽilinaPrešov vybavujeme vhodné reklamné plochy. Billboardy v týchto mestách by sa mali objaviť na jeseň.

Sme veľmi vďační za Vašu štedrosť, ako aj za Váš záujem, podporu a  vlastnú iniciatívu.

Pán I. Smelý z Prešova prišiel s iniciatívou zohnať niekoľko ochotných ľudí, ktorí by sa mesačne vzdali 10 eur pre dlhodobý prenájom billboardu v Prešove. Doteraz sa mu podarilo zohnať 8 ľudí, ktorí by boli ochotní pravidelne raz mesačne posielať 10 € na prenájom bilboardu, to znamená 80 eur mesačne. Nie je to úžasné? Veľmi sa tešíme, že s nami zdieľate náš zápal pre život!
Ďakujeme!

ZBIERANÁ SUMA (STUPEŇ 1+2+3)
  2000 + 2016 + 6048 = 10064 eur

  do: 24.05.2016

 

4. Fáza - 200 BB po celom Slovensku

Cez prekážky ku hviezdam! Billboard 4Life rozšírime po celom Slovensku v každom krajskom meste.

Veríme, že čoskoro :)

ZBIERANÁ SUMA (STUPEŇ 1+2+3+4)
  2000 + 2016 + 6048 + 14400 = 24464eur

 

DARČEKY

Objednali sme pre Vás darčekové náramky až z ďalekej Ameriky. Malou chybičkou krásy je, že zatiaľ sú v rukách colného úradu  v Žiline. Naša šarmantná Aďka však už pracuje na ich „vydaní“ :D

 

KONTAKT

V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok a postrehov sme Vám k dispozícii na týchto emailových adresách:

vthurzo@gmail.com

forlife@upc.uniba.sk

 

Za tím forlife mission,
Dominika

 

O stránke:

  • Platobné operácie sú realizované zabezpečeným systémom Slovenskej sporiteľne.
  • Online projektovú stránku Za kresťanské Slovensko pripravil Inštitút Leva XIII.
  • Za obsah a prevedenie jednotlivých projektov zodpovedajú ich organizátori.

Napíšte nám email

Sledujte nás na Facebooku