KNIHA: Svätí varujú pred islamom. Rozšírme ich svedectvá kňazom a politikom.

KNIHA PRE VÁS: Objednajte si knihu
Predchodca Antikrista - pápeži a svätí varujú pred islamom.

Dobrovolný príspevok 10 eur nám pomáha šíriť toto dielo.

 

----------- 27.2.2017 - POKRYTÉ FINANCIE NA PROJEKT ------------

ROZŠÍRME TÚTO KNIHU O ISLAME VŠETKÝM KŇAZOM A POSLANCOM!

 

"Slovensko má veľkú úlohu pri budovaní Európy tretieho tisícročia. Dobre si to uvedomte! Je povolané ponúknuť svoj veľmi významný príspevok k pravému pokroku európskeho kontinentu svojimi tradíciami a kultúrou, svojimi mučeníkmi a vyznávačmi, ako aj živými silami svojich nových generácií. Slovensko je povolané ponúknuť Európe predovšetkým dar viery v Krista a svojej oddanosti Panne Márii," svätý Ján Pavol II., Vatikán 09.11.1996

 

OVPLYVNIME VEREJNÚ DISKUSIU

S rozšírením diela Predchodca Antikrista chceme ovplyvniť verejnú mienku. K téme islamu sa dnes vyjadruje ktokoľvek. Vzniká tak neprehľadná zmes protichodných hlasov, v ktorej sa vie málokto zorientovať. Touto knihou chceme priniesť svetlo do celej problematiky. Oboznámiť verejnosť s názormi osobností, ktoré majú skutočnú váhu a morálnu autoritu. Osobnosti ako sv. Ján Pavol II., Sv. František z Assisi, sv. Don Bosco, sv. Tomáš Akvinský, ale aj mnoho ďalších pápežov a mučeníkov.

Sme presvedčení, že pomáhať núdznym je základ kresťanstva. Nedá sa však vyžadovať pomoc, ktorá škodí pomáhajúcemu. Pomáhať treba rozumne. Sme presvedčení, že presídľovať milióny moslimov do Európy je práve prípad pomoci ktorá škodí pomáhajúcemu. Presťahovať Afriku do Európy nie je riešením pre biedu vo svete.

Kresťania majú vítať moslimov?

Západní politici žiadajú, aby sme otvárali hranice moslimskej invázii. Zdôvodňujú to argumentom falošnej kresťanskej charity. Vraj je naša morálna povinnosť vpúšťať do Európy každého, kto si zaumieni, aby sme mu mohli pomáhať. Je to ale zavádzanie. V skutočnosti ide o nebezpečnú hru s ohňom ohrozujúcu vlastných občanov ktorím prisahali slúžiť. Hru s nedozernými následkami islamského teroru - civilných obetí, násilia a znásilnenia. Spustenie nezvratného procesu demografickej a kultúrnej zmeny kresťanských krajín na islamský štát. V západných krajinách ako je Holandsko a Švédsko sa to už stáva realitou.

Napriek týmto dôsledkom čoraz častejšie počuť hlasy, ktoré tvrdia, že islam do Európy patrí. Tvrdia, že niet sa čoho obávať, lebo islam je náboženstvo mieru. Že moslimskí migranti sú pre Európu príležitosťou. Že moslimskú migráciu do Európy  dokonca treba podporovať a vítať. Takáto neuvážená ľavicová politika prináša krvavé následky. Paríž, Kolín, Nice,... všetci sme boli v šoku.

Situácia môže byť aj ďaleko horšia. Čítame o osude prastarých kresťanských komunít na blízkom východe. Dnes už neexistujú. Ich hrozný osud je tichým svedectvom, čo hrozí každej kresťanskej krajine a komunite vystavenej plnej sile krvavého zákonu Sharia. 

Treba začať hovoriť pravdu!

Tomuto scenáru chceme predísť. Preto potrebujeme Vašu pomoc. Pomôžte nám rozšíriť knihu Predchodza Antikrista?. S vašou pomocou doručíme túto knihu mienkotvorným osobnostiam - kňazom a poslancom. Získajú tak svedectvá svätých, ktoré vyvracajú mylné názory, že v mene kresťanskej pomoci treba nekriticky presídľovať migrujúce masy z Afriky. Svätí nás učia opak. Islam nie je náboženstvo mieru, ale životu nebezpečná hrozba. Prírodná sila, ktorej kresťanská civilizácia v Európe dokázala čeliť len vďaka maximálnemu vypätiu síl. Spojením sa pod znakom Kríža a za zázračnej pomoci našej nebeskej Matky pri Viedni, Lepante, Belehrade...

 

ROZPOČET

Knihu chceme poslať na 1600 farností, 150 poslancom NR SR a 50 predstaviteľom vlády + VIP osobnostiam. Celkovo chceme rozšíriť 1800 balíčkov. Naviac, každého kňaza chceme poprosiť, aby nám pomohol šíriť toto dielo na fare medzi ľudmi. 

Celkové náklady na realizáciu projektu sú 6866 eur.

Priemerná cena jedného balíčka vychádza 3,38 eur.

 

PROJEKTOVÝ PLÁN

  • ŠTART PROJEKTU: Projekt začal 25. januára 2017.
  • UZATVORENIE PODPORY PROJEKTU: Na získanie 6 866 eur máme 2 mesiace do 25. marca 2017
  • REALIZÁCIA PROJEKTU: Tlač, príprava a rozoslanie balíčkov vyžaduje 1 mesiac prác do 25 apríla 2017.
  • ROZPOSLANIE DARČEKOV: Darčeky podporovateľom pošleme tiež do 25 apríla 2017

 

O KNIHE

Názov: Predchodca Antikrista? - Pápeži a svätí svedčia proti islamu
Vydal: INŠTITÚT LEVA XIII. o.z., Bratislava
ISBN: 978-80-972510-7-9
Počet strán: 111 strán
Rok vydania: 2017
 

Je islam náboženstvo mieru?

Máme s islamom spoločného Boha?

Je bezpečné vpustiť islam do Európy?

 

Na tieto a ďalšie otázky vám dáva odpoveď:

19 pápežov, 7 koncilov, 7 učiteľov Cirkvi, 18 mučeníkov, 10 svätých, 3ja katolícky panovíci a ďalší.

 

Zapojte sa do projektu ešte dnes a pomôžte nám rozšíriť pravdu o islame.

S pozdravom,

Robert Mátéffy
predseda

INŠTITÚT LEVA XIII.

8 weeks ago

Minulý piatok,19.5., sme vďaka Vašej pomoci poslali knihu Predchodca Antikrista? na všetky farnosti.

Už tento týždeň, tak získajú naši kňazi celkový prehľad výrokov pápežov, koncilov a svätcov k téme islamu, spracované do historického prehľadu.

Spolu sme na fary odoslali 1600 kníh. Nezabudli sme ani na otcov biskupov. Informovali sme ich o kampani a poprosili o ich modlitby a požehnanie.

Prichádzajú nám zatiaľ pozitívne reakcie. Som ale realista. Je mi jasné, že sa nájdu aj kritické hlasy. Dokonca aj v Cirkvi. Téma islámu je velmi spolitizovaná. Ide samozrejme o veľmi citlivú tému šíriť historickú pravdu o islame v dobe politickej korektnosti. Nie každému sa preto páči, že oprašujeme výroky svätcov a pápežov k tejto téme.

Myslím, že každý má právo na svoj názor. Knihu sme zostavovali veľmi poctivo a dôkladne. Nič sme necenzurovali a nič nevynechávali. Pravdivo sme publikovali všetky výroky cirkevných autorít k islamu, ktoré sme vedeli vypátrať. Kladné aj záporne. Kniha napríklad obsahuje zmierlivé výroky druhého vatikánskeho koncilu s islamom. Samozrejme väčšina výrokov sú kritické, ako sa dá čakať. 1400 rokov krvavej expanzie islamskej sekty sa nedialo bez povšimnutia. Dali sme si záležať, aby každý citát bol preto čo najpresnejšie preložený a mal uvedený zdroj na overenie. Na útoky a ohováranie neprajníkov sme preto dobre pripravení. Budú sa musieť pravotiť nie snami, ale so svätými a pápežmi.

Inak tento rok okrem stého výročia zjavenia vo Fatime, oslavujeme aj 300 rokov od definitívneho vyhnania Turkov z Európy. (V knihe pozrite bitku pri Petrovaradíne:). Toto veľké oslobodenie Európy sa udialo na zázračne orodovanie Panny Márie Snežnej.  Veľmi sa teším, že s Vašou pomocou, sme tak mohli vydať knihu práve v tomto čase dvoch Marianských sviatkov.

Knihy ešte plánujeme poslať politikom. Politici zvyčajne nezdierajú katolícke názory, tak som zvedavý na ich reakcie. (Nedávno pre istotu poslali NAKAu na profesora Ďuricu). Knihy im pošleme budúci mesiac. O všetkom Vás budeme informovať.  

Zatiaľ prosím o vaše modlitby. Šíriť Pravdu sa stáva čoraz viac náročnejšie. Iste veci ale stoja za to :)

 

Ostávam v modlitbách s pozdravom,
Omnia Ad Maiorem Dei Gloriam,

Ing. Robert Mátéffy
riaditeľ
INŠTITÚT LEVA XIII.


17 weeks ago

Včera mi spadol kameň zo srdca. Knihy Predchodca Antikrista? sme konečne dali do tlače. :)

Spolu tlačíme 2500 kusov. Je to trocha viac, ako sme plánovali. Okrem 1800 kusov pre kňazov a poslancov tlačíme aj 500 kusov pre Vás, čo ste podporili tento projekt. Knihy nám majú prísť z tlačiarne koncom budúceho týždňa. Ďalší týždeň ich budeme baliť a následne rozosielať.

Kedy dostanete knihu? Ak ste projekt podporili, tak ju môžete očakávať v prvej polovici apríla. Najprv ju pošleme Vám, potom kňazom a politikom.

Ešte malé prekvapenie. Dostanete vylepšenú verziu knihy! :) Nová verzia obsahuje pár nových faktov, opravené chybičky a naviac zhustený zoznam vyjadrení svätých k téme islamu. Táto kapitola ponúka ucelený pohľad, čo nám svätí odkazujú pre dnešnú dobu o islame.

Ostávam s pozdravom,

Omnia Ad Maiorem Dei Gloriam,

Ing. Robert Mátéffy
INŠTITÚT LEVA XIII.,


20 weeks ago

Som nadšený ako sa darí projektu. :)

Zbierku na rozoslanie kníh kňazom a politkom sa nám podarilo uzavrieť s mesačným náskokom. Celý projekt sa teda pokúsime ukončiť o mesiac skôr. Knihy aj Vam pošleme už v marci.

Dostali sme skvelé reakcie od kňazov.
Vidno, že šíriť názory svätých ku kontroverznej téme ako islam, je veľmi žiadané. Mnoho kňazov nám poďakovalo za toto naše úsilie šíriť pravdu o islame.  

Apropo, nepohodlná pravda. Rád by som do súvisu s týmto dielom dal aj nedávne vyjadrenie nášho otca biskupa Zvolenského. Na nedávnej konferecii správne pripomenul, že "Ak chceme hľadať spôsob spolužitia s islamom, nemali by sme zabudnúť na fakt, že kresťanstvo sa s islamom nachádza napriek všetkým snahám o dialóg aj v permanentnom konflikte." www.lifenews.sk/node/11612/

Treba uznať, že v dnešnej dobe ide o odvážne slová, zvlášť, ak na človeka striehnu nie len radikálni islamisti, ale aj názorová polícia liberálov v médiách. Ďakujem preto otcovi biskupovi za jeho odvahu vysloviť pravdu. Kniha Predchodca Antikrista potvrdzuje jeho slova, že islam predstavuje pre Európu 1400 rokov pretrvavajúcu hrozbu.

Vďaka za podporu realizovať toto dielo,

Robert Mátéffy
INŠTITÚT LEVA XIII.

 


Custom text
Benedikt Nagy

20 weeks ago
10
Katarína Jantáková

20 weeks ago
15
Anonym

20 weeks ago
450
Pavol Fulop

20 weeks ago
50
Mária Kocúrová

20 weeks ago
10
Jana Fujaková

20 weeks ago
10
Jan Wechter

20 weeks ago
50
Anonym

20 weeks ago
10
Anonym

20 weeks ago
10
Anonym

20 weeks ago
10
Anonym

20 weeks ago
10
Karol Mika

20 weeks ago
10
Mária Michalcová

20 weeks ago
10
Teodor Bachleda

20 weeks ago
10
Anonym

20 weeks ago
20
Andrej, Ing. Čopík

20 weeks ago
10
Ladislav Gabčo

20 weeks ago
10
Jozef Kapec

20 weeks ago
10
Ľubomír Varačka

20 weeks ago
50
Mária Schinová

20 weeks ago
10

PREHĽAD NOVINIEK:

 

8 weeks ago

Minulý piatok,19.5., sme vďaka Vašej pomoci poslali knihu Predchodca Antikrista? na všetky farnosti.

Už tento týždeň, tak získajú naši kňazi celkový prehľad výrokov pápežov, koncilov a svätcov k téme islamu, spracované do historického prehľadu.

Spolu sme na fary odoslali 1600 kníh. Nezabudli sme ani na otcov biskupov. Informovali sme ich o kampani a poprosili o ich modlitby a požehnanie.

Prichádzajú nám zatiaľ pozitívne reakcie. Som ale realista. Je mi jasné, že sa nájdu aj kritické hlasy. Dokonca aj v Cirkvi. Téma islámu je velmi spolitizovaná. Ide samozrejme o veľmi citlivú tému šíriť historickú pravdu o islame v dobe politickej korektnosti. Nie každému sa preto páči, že oprašujeme výroky svätcov a pápežov k tejto téme.

Myslím, že každý má právo na svoj názor. Knihu sme zostavovali veľmi poctivo a dôkladne. Nič sme necenzurovali a nič nevynechávali. Pravdivo sme publikovali všetky výroky cirkevných autorít k islamu, ktoré sme vedeli vypátrať. Kladné aj záporne. Kniha napríklad obsahuje zmierlivé výroky druhého vatikánskeho koncilu s islamom. Samozrejme väčšina výrokov sú kritické, ako sa dá čakať. 1400 rokov krvavej expanzie islamskej sekty sa nedialo bez povšimnutia. Dali sme si záležať, aby každý citát bol preto čo najpresnejšie preložený a mal uvedený zdroj na overenie. Na útoky a ohováranie neprajníkov sme preto dobre pripravení. Budú sa musieť pravotiť nie snami, ale so svätými a pápežmi.

Inak tento rok okrem stého výročia zjavenia vo Fatime, oslavujeme aj 300 rokov od definitívneho vyhnania Turkov z Európy. (V knihe pozrite bitku pri Petrovaradíne:). Toto veľké oslobodenie Európy sa udialo na zázračne orodovanie Panny Márie Snežnej.  Veľmi sa teším, že s Vašou pomocou, sme tak mohli vydať knihu práve v tomto čase dvoch Marianských sviatkov.

Knihy ešte plánujeme poslať politikom. Politici zvyčajne nezdierajú katolícke názory, tak som zvedavý na ich reakcie. (Nedávno pre istotu poslali NAKAu na profesora Ďuricu). Knihy im pošleme budúci mesiac. O všetkom Vás budeme informovať.  

Zatiaľ prosím o vaše modlitby. Šíriť Pravdu sa stáva čoraz viac náročnejšie. Iste veci ale stoja za to :)

 

Ostávam v modlitbách s pozdravom,
Omnia Ad Maiorem Dei Gloriam,

Ing. Robert Mátéffy
riaditeľ
INŠTITÚT LEVA XIII.


17 weeks ago

Včera mi spadol kameň zo srdca. Knihy Predchodca Antikrista? sme konečne dali do tlače. :)

Spolu tlačíme 2500 kusov. Je to trocha viac, ako sme plánovali. Okrem 1800 kusov pre kňazov a poslancov tlačíme aj 500 kusov pre Vás, čo ste podporili tento projekt. Knihy nám majú prísť z tlačiarne koncom budúceho týždňa. Ďalší týždeň ich budeme baliť a následne rozosielať.

Kedy dostanete knihu? Ak ste projekt podporili, tak ju môžete očakávať v prvej polovici apríla. Najprv ju pošleme Vám, potom kňazom a politikom.

Ešte malé prekvapenie. Dostanete vylepšenú verziu knihy! :) Nová verzia obsahuje pár nových faktov, opravené chybičky a naviac zhustený zoznam vyjadrení svätých k téme islamu. Táto kapitola ponúka ucelený pohľad, čo nám svätí odkazujú pre dnešnú dobu o islame.

Ostávam s pozdravom,

Omnia Ad Maiorem Dei Gloriam,

Ing. Robert Mátéffy
INŠTITÚT LEVA XIII.,


20 weeks ago

Som nadšený ako sa darí projektu. :)

Zbierku na rozoslanie kníh kňazom a politkom sa nám podarilo uzavrieť s mesačným náskokom. Celý projekt sa teda pokúsime ukončiť o mesiac skôr. Knihy aj Vam pošleme už v marci.

Dostali sme skvelé reakcie od kňazov.
Vidno, že šíriť názory svätých ku kontroverznej téme ako islam, je veľmi žiadané. Mnoho kňazov nám poďakovalo za toto naše úsilie šíriť pravdu o islame.  

Apropo, nepohodlná pravda. Rád by som do súvisu s týmto dielom dal aj nedávne vyjadrenie nášho otca biskupa Zvolenského. Na nedávnej konferecii správne pripomenul, že "Ak chceme hľadať spôsob spolužitia s islamom, nemali by sme zabudnúť na fakt, že kresťanstvo sa s islamom nachádza napriek všetkým snahám o dialóg aj v permanentnom konflikte." www.lifenews.sk/node/11612/

Treba uznať, že v dnešnej dobe ide o odvážne slová, zvlášť, ak na človeka striehnu nie len radikálni islamisti, ale aj názorová polícia liberálov v médiách. Ďakujem preto otcovi biskupovi za jeho odvahu vysloviť pravdu. Kniha Predchodca Antikrista potvrdzuje jeho slova, že islam predstavuje pre Európu 1400 rokov pretrvavajúcu hrozbu.

Vďaka za podporu realizovať toto dielo,

Robert Mátéffy
INŠTITÚT LEVA XIII.

 


8138EUR
Z CELKOVO 6866 EUR

250
PODPOROVATEĽOV


118%
Tento projekt začal 24.01.2017
Bol ukončený 27.02.2017

 

O stránke:

  • Platobné operácie sú realizované zabezpečeným systémom Slovenskej sporiteľne.
  • Online projektovú stránku Za kresťanské Slovensko pripravil Inštitút Leva XIII.
  • Za obsah a prevedenie jednotlivých projektov zodpovedajú ich organizátori.

Napíšte nám email

Sledujte nás na Facebooku