Share

LIFENEWS ZIEJ! Verzia 2.0 spustena!

Hurraaaa, LIFENEWS má novú stránku!
www.lifenews.sk


Po roku a pól IT vývoja je nová stránka LIFENEWS na svete. Čo prináša nové?

Okrem krajšieho dizajnu a rýchlosti, umožňuje prezeranie správ aj cez telefón. Články sa dajú komentovať a Vaše komentáre budú zobrazené na FB stránke (www.facebook.com/zakrestanske.sk/) ako aj pod článkom. Portál je plne prepojený s FB. Ak kliknete na logo LIFENEWS, dostanete sa na stránku s prehľadom článkov ktoré sú najviac čítané, komentované a zdielané na sociálnych sieťach.

Na vývoji stránky plánujeme ďalej pracovať. Chceme, aby sa z LifeNews sa stal hlavný zdroj informácii pre Kultúry života a hlavný monitor kultúry smrti. Na vývoji portálu LifeNews potrebujeme Vašu pomocou. Sekcie Kauzy, Argumenty a AltKat ešte potrebujú vývoj. Postupne ich budeme spúšťať.

Sekcie AltKat a Argumenty plánujeme zrealizovať s chýbajúcich financií Jarnej zbierky - Stále potrebujeme 3000eur na jej dokončenie.

AltKat sekcia bude zameraná na zaujímavosti a zábavu z Katolíckeho prostredia. Je nám jasné, že čisto správy o kultúre smrti a života môžu byť niekedy ubíjajúce. Kto ale tvrdí, že boj za kultúru života musí byť len ubíjajúci? Dá sa viesť aj s vtipom. AltKat sekcia bude obsahovať zaujímavé témy s katolíckeho prostredia. Prekvapivé fakty o svätých, trocha humoru, alebo interaktívne kvízy.

Argumenty sekcia bude obsahovať zostavy argumentov do diskusií. Stalo sa Vám, že ľudia vo vašom okolí nechceli veriť, že napríklad západné krajiny odnímajú deti kresťanom, lebo nesúhlasia s homo ideológiou? Alebo kňazi a pastori sú štátom zatikaní ak odmietajú potraty alebo propagáciu sodomie. Sú to veci, ktoré ťažko od argumentujete bez faktov. V sekcii Argumenty nájdete práve tie. Redakciou vytvorené zostavy ku témam, ktoré dokazujú veci čo mainstream média chce ignorovať. Pri najbližšej diskusii alebo snahe evanjelizovať túto pomoc iste oceníte. Články ktoré na LifeNews publikujeme nám umožňujú vytvárať jedinečné zoznamy neprestrelených argumentov.

Vaša podpora Jarnej Zbierky, ale aj podpora okolo 70 našich darcov v Klube 63 nám nesmierne pomohla vyvinúť novú stránku. Jarná zbierka dosiahla 80% zbieranej sumy, teda o 3000eur menej než by sme potrebovali. To trocha spomalilo vývoj stránky. Aj keď čas zbierky vypršal, chceme ju dotiahnuť do konca. Závisí od toho vývoj LifeNews. Ak vám to situácia umožňuje, naďalej podport vývoj LifeNews. Váš dar nám umožní spraviť vytvoriť unikátny nástrojom v boji za kultúru života.

Podporiť vývoj stránky sa dá cez www.zakrestanske.sk/JZ17

Ďakujem Vám za pomoc.

Robert Mátéffy

Inštitút Leva XIII.

 

 

O stránke:

  • Platobné operácie sú realizované zabezpečeným systémom Slovenskej sporiteľne.
  • Online projektovú stránku Za kresťanské Slovensko pripravil Inštitút Leva XIII.
  • Za obsah a prevedenie jednotlivých projektov zodpovedajú ich organizátori.

Napíšte nám email

Sledujte nás na Facebooku