Share

Oficiálne ukončenie fázy prispievania. Projekt ide do finále! Chýba už len 2300€. Podpora stále možná!

Veľmi pekne ďakujeme všetkým vám, ktorí ste sa stotožnili s myšlienkou tohto projektu a podporili ho! :)

Dnes o polnoci končí oficiálna fáza prispievania. Za štyri mesiace tento projekt podporilo bez mála 300 ľudí v celkovej sume takmer 13.600€, čo predstavuje 86% celkových nákladov projektu. Je pre nás veľkým povzbudením, že vám nie je ľahostajný osud ďalších generácií na Slovensku a je to pre nás aj záväzok, aby sme tieto zdroje efektívne využili na náš spoločný cieľ.

>STAV PROJEKTU ŠPD

Slovenská produkcia filmu je takmer dokončená. V najbližšej dobe budeme tvoriť grafický návrh obalu a potlače nosiča DVD. Budeme pracovať na výrobe DVD menu, v rámci ktorého by mal byť ako bonusový materiál aj videokomentár osobností, ktoré sa na Slovensku zaoberajú touto problematikou. V bonusovom materiáli chystáme aj jedno prekvapenie!

V samotnom menu DVD, ako aj na vnútornej strane obalu, bude uvedený zoznam všetkých podporovateľov projektu, ktorí prispeli do 31.03.2015 a súhlasili uvedením mena v zozname podporovateľov. Postupne Vám budú posielané aj príslušné darčeky, ktoré ste si vybrali podľa výšky vášho príspevku.

>PODPORUJTE NAĎALEJ, ABY AJ ZVYŠNÝCH 50% RIADITEĽOV DOSTALO DVD

Podporiť tento projekt však bude možné aj naďalej, pretože do ceľovej sumy 15.893€ nám stále chýba približne 2300€. Po dokončení DVD a kompletizácii balíčkov, ich už môžeme začať rozposielať na prvú polovicu zoznamu materských, základných a stredných škôl, pretože s vašou pomocou už máme pokrytú aj polovicu nákladov na poštovné. Veríme, že za ten čas sa podarí vyzbierať aj chýbajúcich 2300€, aby sme mohli zvyšné balíčky rozposlať aj na druhú polovicu škôl.

Preto vás opäť prosíme o propagáciu tohto projektu medzi vašimi priateľmi a známymi, aby sa nám podarilo vyzbierať cieľovú sumu čo najskôr a rozposlať tak balíčky na všetky materské, základné a stredné školy na Slovensku!

Srdečne vám ďakujeme za vašu ochotu a pomoc! :)

Pavol, projektový koordinátor

 

O stránke:

  • Platobné operácie sú realizované zabezpečeným systémom Slovenskej sporiteľne.
  • Online projektovú stránku Za kresťanské Slovensko pripravil Inštitút Leva XIII.
  • Za obsah a prevedenie jednotlivých projektov zodpovedajú ich organizátori.

Napíšte nám email

Sledujte nás na Facebooku