Share

Pracovná verzia DVD je na svete!

Milí naši priatelia a podporovatelia!

Tento týždeň sme dostali do rúk pracovnú verziu nášho DVD. Musím povedať, že sa mi veľmi páči:) Je na ňom kompletne nadabovaný dokumentárny film Vymývanie mozgov v slovenskom jazyku, vrátane výberu slovenských aj anglických titulkov (aby si film mohli pozrieť aj nepočujúci a zahraniční diváci) ako aj pekné grafické spracovanie DVD menu.

V súčasnosti ešte upravujeme bonusový materiál, v ktorom budú o projekte hovoriť známe osobnosti, ktoré sa venujú tejto problematike a teraz príde to prekvapenie:

Podarilo sa nám zohnať exkluzívne video k nášmu projektu priamo od hlavného protagonistu filmu - Haralda Eiu! Prihovára sa v ňom budúcim adresátom našich balíčkov - riaditeľom škôl a predstavuje im v skratke tento dokument. Video použijeme ako intro pri spúšťaní DVD.

Verím, že sa nám budúci týždeň podarí ukázať aj grafický náhľad DVD, na dokončení ktorého momentálne grafici intenzívne pracujú. Po definitívnom schválení pracovnej verzie pôjde konečná verzia DVD do výroby, ktorá bude pri počte 6000 kusov trvať približne dva týždne. Počas tejto doby budeme pracovať na vytlačení sprievodného listu k celému balíčku, ktorého pracovnú verziu už máme tiež dokončenú a odsúhlasenú, ako aj na tlači upravenej brožúry Fóra života, ktorá hovorí o dôsledkoch rodovej ideológie v zahraničí a už aj na Slovensku. Zároveň budeme pracovať na výrobe vašich darčekov! :)

Na poslanie balíčka na všetky školy (poštovné) nám už, vďaka vašej štedrej podpore, chýba len približne 1000€. Veríme, že sa do záverečnej fázy rozposielania balíčkov tieto prostriedky ešte nazbierajú.

Všetkým vám patrí srdečná vďaka! Boh vás žehnaj za vašu lásku a štedrosť!

Pavol, projektový koordinátor

 

O stránke:

  • Platobné operácie sú realizované zabezpečeným systémom Slovenskej sporiteľne.
  • Online projektovú stránku Za kresťanské Slovensko pripravil Inštitút Leva XIII.
  • Za obsah a prevedenie jednotlivých projektov zodpovedajú ich organizátori.

Napíšte nám email

Sledujte nás na Facebooku