Share

ZBIERKA UKONČENÁ! :)

Priatelia, dnes mám pre vás opäť skvelé správy!

Bohu známy darca svojím štedrým príspevkom vo výške 323€ dňa 20.5.2015 pomohol dosiahnuť cieľovú sumu projektu!

Srdečne ďakujeme všetkým prispievateľom a podporovateľom tohto projektu a týmto ukončujeme prispievanie na kampaň Škola patrí deťom!

STAV PROJEKTU:

V spolupráci s občianskym zdužením Fórum Života sme dokončili brožúru Gender, ktorá popisuje konkrétne absurdné situácie, ktoré sa už v zahraničí dejú v dôsledku presadzovania rodovej ideológie a ktoré už vznikajú aj na našom Slovensku. Brožúra je už vytlačená pre náš projekt v celkovom náklade 6000ks.

Dokončili sme už aj grafiku obalu DVD. Sľúbil som, že vám ju ukážem, tak nech sa páči:

Včera sme dostali zo štúdia k odsúhlaseniu aj finálnu verziu DVD, na ktorom sme okrem dokumentu Haralda Eiu dokončovali bonusový materiál – rozhovory so známymi osobnosťami, ktoré na Slovensku prichádzajú do kontaktu s rodovou ideológiou, ako aj videopozdrav od hlavného protagonistu Haralda Eiu, ktorý sme použili ako intro pri vložení DVD do prehrávača. Ku konečnej verzii sme však mali ešte pripomienky, ktoré budú musieť v štúdiu zapracovať, aby bol výsledok naozaj dobrý a prepracovaný.

V týchto dňoch ešte dokončujeme konečnú podobu Výzvy lekárov o škodlivosti rodovej ideológie na duševné zdravie detí. Táto brožúra bude vo forme bookletu vložená vnútri obalu DVD.

Všetky materiály budú vložené v elegantnej, graficky potlačenej obálke s logom nášho projektu.

Pavol, projektový koordinátor

 

O stránke:

  • Platobné operácie sú realizované zabezpečeným systémom Slovenskej sporiteľne.
  • Online projektovú stránku Za kresťanské Slovensko pripravil Inštitút Leva XIII.
  • Za obsah a prevedenie jednotlivých projektov zodpovedajú ich organizátori.

Napíšte nám email

Sledujte nás na Facebooku