Share

DVD je vo výrobe! :)

Drahí naši podporovatelia,

od mojej poslednej správy pred tromi týždňami štúdio zapracovávalo všetky naše pripomienky k mediálnemu obsahu DVD, aby bol výsledok naozaj výborný a už vám s potešením môžem oznámiť, že výrobné mašinky bežia na plné obrátky a 6000 kusov DVD pre riaditeľov slovenských materských, základných a stredných škôl sa v týchto dňoch už lisuje a vyrába!

Úspešne sme dokončili už aj grafické spracovanie výzvy lekárov o škodlivosti rodovej výchovy na duševný vývin detí, ktorá bude vo forme bookletu - brožúry vložená vnútri obalu DVD. Výzva pôjde v najbližších dňoch do tlače.

Vzhľadom na to, že celý náklad 6000ks DVD bude k nám dodaný až posledný júnový týždeň a riaditelia škôl už budú myšlienkami na dovolenke, rozhodli sme sa celý balíček posielať na školy až koncom prázdnin, prípadne začiatkom septembra, kedy budú riaditelia schopní venovať tejto problematike viac času a pozornosti aj v rámci prípravy pedagógov a učebných plánov na daný školský rok. DVD pre vás spolu s darčekovými predmetmi, ktoré vám patria podľa výšky vášho príspevku, vám samozrejme budeme priebežne posielať už v júli.

Na záver sa vám chcem ešte raz poďakovať za vašu podporu a trpezlivosť! :)

Budeme vás i naďalej informovať o ďalšom priebehu.

Pavol, projektový koordinátor

 

O stránke:

  • Platobné operácie sú realizované zabezpečeným systémom Slovenskej sporiteľne.
  • Online projektovú stránku Za kresťanské Slovensko pripravil Inštitút Leva XIII.
  • Za obsah a prevedenie jednotlivých projektov zodpovedajú ich organizátori.

Napíšte nám email

Sledujte nás na Facebooku