Share

Zastavme hazard v médiách!

Drahí podporovatelia,

sme veľmi blízko toho, aby sme prostredie, v ktorom žijeme, zmenili na bezpečnejšie pre nás, naše rodiny a deti. Aby sme prevádzky nekontrolovanej zábavy a márnivosti, v ktorých sa podporujú neresti a závislosti každého druhu, zmenili zas na obchodíky, kaviarne, reštaurácie, kde budeme môcť opäť bezpečne tráviť čas so svojimi rodinami, deťmi a priateľmi.

 

  

TLAČOVÁ KONFERENCIA 24.2.2016

  

 

Túto pozitívnu zmenu chcú dosiahnuť aj iné slovenské mestá, a tak sa k Iniciatíve Zastavme hazard pripojili aj ďalšie veľké mestá ako Prešov, Nitra, Ružomberok, Galanta a Levoča. V stredu 24. februára sa v Bratislave uskutočnila tlačová konferencia, na ktorej zástupcovia zapojených organizácií a miest predstavili svoj zámer zbierať podpisy pod petíciu za zákaz hazardu počas volieb v sobotu 5.marca. Každé zapojené mesto má teda vlastný petičný výbor, zložený z miestnych osobností, ktoré nekandidujú v parlamentných voľbách. Iniciatíva tiež preukázala oprávnenosť zbierať podpisy pod petíciu počas parlamentných volieb stanoviskom Štátnej volebnej komisie. Reportáže a správy z tejto tlačovej konferencie sa objavili v mnohých médiách. Ak ste ich náhodou nezachytili, tak tu je výber z nich:

Večerné televízne noviny TV Markíza 24.2.2016 (druhý príspevok):

http://videoarchiv.markiza.sk/video/televizne-noviny/televizne-noviny/42292_televizne-noviny

Hlavné správy RTVS 24.2.2016 (čas 33:51)

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/9936/88584

Denník Postoj:

https://www.postoj.sk/11225/do-boja-proti-hazardu-idu-pocas-volieb-v-siestich-mestach

Denník Pravda:

http://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/384628-hladaju-dobrovolnikov-na-zber-podpisov-pod-peticiu-proti-hazardu/

Denník SME:

http://domov.sme.sk/c/20102974/v-siestich-mestach-bude-spolu-s-volbami-prebiehat-aj-peticia-proti-hazardu.html

Srdečne vám ďakujeme za vaše štedré príspevky na kampaň proti hazardu v Bratislave. S vašou pomocou sme už vyzbierali viac ako polovicu potrebných financií a dnešný deň sa s najväčšou pravdepodobnosťou podarí prekonať 1. fáza – pokrytie nevyhnutných výdavkov so zberom. Petícia sa teda aj vďaka vám môže 5.3. uskutočniť.

Prosíme vás aj naďalej o šírenie tejto výzvy medzi vašimi priateľmi a známymi! Potrebujeme vašu podporu! Potrebujeme vyzbierať ďalších 4500 eur a potrebujeme tiež súrne každého jedného z vás a vašich priateľov, aby ste nám pomohli zbierať podpisy 5.3., pokiaľ to je vo vašich možnostiach. Nie je to nič zložité, stačí s úsmevom opakovať vetu: „Podpísali by ste petíciu proti hazardu?“. Prosím zaregistrujte sa ako dobrovoľník na stránke www.bratislava.zastavmehazard.sk.

Sledujte naše aktuality aj naďalej!

Pavol, koordinátor kampane

 

O stránke:

  • Platobné operácie sú realizované zabezpečeným systémom Slovenskej sporiteľne.
  • Online projektovú stránku Za kresťanské Slovensko pripravil Inštitút Leva XIII.
  • Za obsah a prevedenie jednotlivých projektov zodpovedajú ich organizátori.

Napíšte nám email

Sledujte nás na Facebooku