Share

Balíčky pre dobrovoľníkov pripravené

VYZBIERALI SME 1. FÁZU ZBIERKY

Srdečne vám ďakujeme za vaše štedré príspevky na kampaň proti hazardu v Bratislave. Aj vďaka vám sa už minulý týždeň podarilo vyzbierať 4.672€ - peniaze na pokrytie nevyhnutných výdavkov so zberom podpisov proti hazardu v Bratislave. Za tieto peniaze sme minulý týždeň mohli dať, podľa zverejneného rozpočtu, vytlačiť propagačné materiály, petičné hárky, dali sme vyrobiť pevné podložky pod petičné hárky a objednali sme tiež perá na podpisovanie a tričká pre dobrovoľníkov. Celú sobotu sme s dobrovoľníkmi tieto materiály triedili, balíčkovali a pripravovali na odovzdanie koordinátorom a dobrovoľníkom - zberačom. Je toho riadna kopa:

Balíčky sa budú odovzdávať na školení, ktoré organizujeme v stredu pre koordinátorov a v piatok pre dobrovoľníkov – zberačov.

ZBIERAME 2. FÁZU ZBIERKY

Momentálne sa zbierka prehupla do druhej fázy, v ktorej by sme chceli vyzbierať  peniaze na zabezpečenie efektívnejšieho zberu – zakúpenie prenosných stolíkov a zabezpečenie občerstvenia pre dobrovoľníkov.  Aktuálne už pokrývame dobrovoľníkmi všetky viacokrskové volebné miesta a najmä frekventované ranné a večerné špičky, kedy chodí voliť najviac ľudí. Viac podpisov sa nám však určite podarí vyzbierať, keď budeme mať na každom petičnom mieste aj šikovný rozkladací stolík. Petičné hárky tak budú môcť okoloidúci podpisovať aj na nich, ak pôjde naraz okolo veľký počet ľudí a dobrovoľníci nebudú stíhať podávať okoloidúcim hárky na pevných podložkách. S dodávateľom sa nám podarilo vybaviť aj zvýhodnenú cenu (množstevnú zľavu) a máme tiež objednané veľké plagáty „ZASTAVME HAZARD“, ktorými stolík oblepíme, aby okoloidúci hneď vedeli, o čo ide.

Ďakujeme vám za vašu podporu! Máme posledné 3 dni do akcie. Prosím o šírenie tejto správy medzi vašimi priateľmi a známymi. Prosíme o podporu finančnú, ale aj personálnu. Pomôžte nám, prosím, zbierať podpisy a prihláste sa za dobrovoľníka na stránke www.bratislava.zastavmehazard.sk.

Vyžeňme hazard z hlavného mesta - vyženú ho aj ostatné!

Hor sa do práce, hor sa do boja!

Pavol, koordinátor kampane

 

 

O stránke:

  • Platobné operácie sú realizované zabezpečeným systémom Slovenskej sporiteľne.
  • Online projektovú stránku Za kresťanské Slovensko pripravil Inštitút Leva XIII.
  • Za obsah a prevedenie jednotlivých projektov zodpovedajú ich organizátori.

Napíšte nám email

Sledujte nás na Facebooku