Share

Vianočný darček len tromi klikmi :)

Drahí priatelia, Vianoce sú predo dvermi a Vy ešte nemáte darček pre Vašich blízkych?

Objednajte si hodnotný balíček Škola patrí deťom ešte dnes a máte po starostiach! Pre veľký záujem o DVD po jeho rozposlaní na slovenské školy sme sa rozhodli umožniť jeho objednanie cez našu stránku http://www.zakrestanske.sk/Skola-patri-detom. Stačí kliknúť vpravo na tlačítko „Objednaj“, vyplniť potrebné údaje pre doručenie a odoslať. Balíček posielame za dobrovoľný príspevok, ktorý nám umožní pokryť naše náklady a ktorý môžete poslať až po obdržaní balíčka.

Balíček Škola patrí deťom obsahuje:

  • DVD s medzinárodne oceneným dokumentárnym filmom Haralda Eiu "Vymývanie mozgov" so slovenským dabingom

                                               

  • PUBLIKÁCIA: Odborné stanovisko troch stoviek slovenských psychiatrov a vedcov proti rodovej ideológii - 100% ARGUMENT na varovanie Vášho okolia!

                                          

 

  • BROŽÚRA: s názvom "Gender: Absurdnosti, ktoré nás nenechajú na pokoji" s prehľadom aktuálnych káuz doma a v zahraničí, ktorú spracovala organizácia Fórum života.

                                                

Balíček Škola patrí deťom je vhodným darom najmä pre tých Vašich blízkych, ktorí pracujú ako učitelia, vychovávatelia, pedagógovia, psychológovia, ale aj pre všetkých rodičov a budúcich rodičov, ktorým nie je ľahostajný osud ich detí. Môže byť tiež podnetným darom aj pre dospievajúcich, ktorých vtiahne do sveta najnovších vedeckých poznatkov z biológie, neurológie, či genetiky.

Ak chcete dostať tento balíček ešte do Vianoc, je potrebné si ho objednať čím skôr.

Požehnaný čas adventu Vám prajem! Nech sa nenecháme vtiahnuť do nákupného ošiaľu supermarketov, ale nech sa radšej sústredíme na „hlas volajúceho na púšti: Pripravte cestu Pánovi, vyrovnajte mu chodníky!“(Lk3,4), aby sa aj v našich srdciach mohla narodiť Láska!

Pavol, projektový koordinátor

 

O stránke:

  • Platobné operácie sú realizované zabezpečeným systémom Slovenskej sporiteľne.
  • Online projektovú stránku Za kresťanské Slovensko pripravil Inštitút Leva XIII.
  • Za obsah a prevedenie jednotlivých projektov zodpovedajú ich organizátori.

Napíšte nám email

Sledujte nás na Facebooku